Genel Bilgiler

Genel Bilgiler

Küçükçekmece İlçesi Atakent Mahallesi’nde, Albayrak GYO tarafından inşaa edilen, TEM ve E5 karayollarının bağlantı noktasında yaklaşık 78 bin m2 arazi üzerine kurulan Güneşpark Evleri, TOKİ kaynak geliştirme programı kapsamında gerçekleştirildi. Sitemizde, 2008 yılından itibaren oturuma başlamıştır.  18 blok, 868 konuttan oluşan sitemizde, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin büyüklüğü 105 m2 ile 197 m2 arasında değişiyor. Her bloğumuzda iki adet asansör mevcuttur. Elektrik kesintisinde tüm dairelerimize de elektrik verecek şekilde, 3 adet jeneratör bulunmaktadır. Ayrıca her blokta 30-40 tonluk su depoları mevcuttur.  Sitemiz, Hava Alanına 10 km., TEM’e 5 km. mesafededir.

Güneşpark’ta çevrenin yanı sıra evlerin konforu için de tüm ayrıntılar düşünülmüştür.

Ankastre mutfaklar, 1. sınıf seramik ve aksesuarlarla donatılmış banyolar, sevdiklerimizi ağırlamaktan gurur ve mutluluk duyacağınız tüm ayrıntıların düşünüldüğü geniş salonlar, hayatınızı kolaylaştıran ve güzelleştiren tüm detaylar Güneşpark’ta mevcuttur.

Önce Güvenlik!

Depreme dayanıklı sağlam yapısı, son mühendislik teknolojileri ve yüksek işçilik kalitesiyle Güneşpark, zemin etüt ve sondaj çalışmaları sonucunda Yıldız Teknik Üniversitesi'nce onaylanmış olan zemin etüd ve sondaj çalışmaları doğrultusunda betonarme karkas, tünel kalıp ve radye temel sistemi ile inşa edilmiştir. Kapalı otoparklar dahil 24 saat kamera ile izlenen, otomatik bariyerli site girişi (OGS), siteyi çevreleyen güvenlik duvarları ve her dairede yer alan intercom (görüntülü konuşma) sistemi ve Güneşpark’ta hayat, tüm güzelliğiyle koruma altında.

Güneşpark’ta doğa hayatınızın bir parçasıdır.

Parkları, ağaçları ve çiçekleriyle sabah uyanır uyanmaz tertemiz bir havanın bizleri karşıladığı, sosyal ve spor amaçlı tesisleri ve geniş yeşil alanlarıyla Güneşpark’ta doğa, hayatımızın bir parçasıdır. Komşularınızla çay keyfi yapabileceğiniz 13 adet çardak bulunmaktadır. Dilerseniz keyifli bir yürüyüşe çıkabilir ya da çocuklarınızla spor yapmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Güneşpark’ta yaşarken 365 gün 24 saat spor yapabilmenin özgürlüğünü ve keyfini yaşayacaksınız.

2 adet açık yüzme havuzu, 1 adet yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, fitness center, 2 adet sauna, tenis kortları, basketbol/voleybol sahaları, koşu / yürüyüş parkuru, 2 adet mini futbol sahası, süs havuzları ve çocuk oyun alanları ile Güneşpark; bizlere iyi bir yaşam standardı sunuyor.