KAPALI HAVUZ – SAUNA - SPOR SALONU KULLANIM PROGRAMI ve KURALLARI:

GÜNLER KULLANIM DURUMU VE SAATLERİ
P.TESİ BAKIM TEMİZLİK GÜNÜ KAPALI
SALI KARMA 07:30-22:30 
ÇARŞAMBA BAYAN 07:30-15:00  KARIŞIK 15:00-22:30
PERŞEMBE KARIŞIK 07:30-15:00 BAYAN 15:00-22:30
CUMA KARIŞIK 07:30-22:30
C.TESİ BAYAN 07:30-15:00 KARIŞIK 15:00-22:30
PAZAR KARIŞIK 07:30-22:30

* Havuz, Sauna ve Spor Salonu kullanılırken görevlilerin ikazlarına, kurallara ve kullanım saatlerine uyulması, sağlık, hijyen ve tesislerin korunması açısından önem arz etmektedir.

* Saunalar tasarruf amacıyla randevu ile çalışmakta olup; mesai saatlerinde Halkla İlişkilerden, mesai saatleri dışında Güvenlik biriminden zaman bilgisi verilerek saunanın açtırılması istenmelidir.

* Havuz ve saunaya girmeden mutlaka duş alınmalı, duştan sonra kurulanmalı, kesinlikle ıslak vücutla saunaya girilmemelidir.                                                                  

* Havuz bölgesinde çocuklara düzenlenen kurslarda ebeveynler, havuz bölgesine girmeden sosyal tesis salonunda bekleyeceklerdir.          

* Havuz bölgesine 12 yaş altındaki çocukların ebeveynsiz girişleri; Spor Salonunu ise 16 yaşından küçüklerin kullanmaları sağlık ve can güvenliği için yasaktır. Site Yönetimi, belirlenen yaş grubunun altında havuza giren çocuklar ile ilgili hiçbir sorumluluk taşımamaktadır.                               

* Mantar, çıban, göz iltihabı, kulak akıntısı, güneş yanığı, zührevi hastalık veya COVİD-19 gibi herhangi bir bulaşıcı hastalığı olanlar toplum sağlığı için havuz ve saunayı kullanmamalıdır.

* Site giriş kartı olmayan kişilerin, havuz, sauna, spor salonunu kullanması, havuza bonesiz girilmesi, tüm tesislere yiyecek ve içecek ile girilmesi/yenilmesi, havuzda ıslak zemin ve teras alanında koşulması, havuza atlanması, şezlongların olduğu teras bölgesinin havuz kıyafeti dışında kıyafetlerle kullanılması, havuz bölgesinde ve saunalarda kıyafet değiştirilmesi, şezlonglara kıyafet bırakılması, duşlarda kişisel temizlik yapılması, spor salonuna normal ayakkabı ve/veya dışarıda giyilen spor ayakkabı ile girilmesi, yüksek sesle müzik dinlenmesi, kıyafetlerin aletlerin üzerlerine atılması yasaktır.           

* Tüm tesislerin ve aletlerin kendi öz malımız olduğunu; korunması, bakım onarım ile yeni alımlar için harcamaların bulunduğumuz zorlu ekonomik ortamda kendi cebimizden yapıldığını çocuklarımıza ve gençlerimize anlatmamız gerekmektedir.

                                                                                                                    SİTE YÖNETİMİ